KAMERALI SOHBET'E BURADAN BAĞLANABİLİRSİNİZ.
Arkadaşlık resimleri Arkadaşlık odalari Arkadaşlık hikayeleri Arkadaşlık siteleri Arkadaşlık sozleri


Omegle TR

Merhaba arkadaşlar, omegle sitesinin neden türkçe oömadığın dair biraz bilgi vermek istiyorum.Omegle sitesi yabancılar tarafından faaliyete sokulan bir site.Bu site de sohbet yapabilmeniz için bir kamera ve bir mikrofona sahip olmanız gerekmektedir.Bu site de eskide omegle türkçe sohbet yapabilmek gerçekten sıkıntılıydı ama daha sonra omegle sitesinin google translate’i kullanarak bunu ortadan kaldırdığını gördük.Böylece omegle tr sohbet sitesi gibi de hizmet vermektedir.
- Arkadaşlar omegle üzerinde sohbet ederken dikkat etmeniz gereken özel bilgilerinizi kimse ile paylaşmamanızdır.Bu bilgiler kredi bilgisi,kimlik bilgisi,gerçek isim ve şifrelerinizden ibaret olabilir.
- Omegle üzerinde resim ve video paylaşmayınız.Ayrıca omegle üzerinde sohbet ederken karşı taraf sizi videoya alıp youtube üzerinde paylaşabilir.Bu yüzden eğerki bu kişilerle sohbet yapma riskini göze almışsanız lütfen yazdığınız şeylere dikkat edin.
- Karşıdaki kişinin erkek yada bayan olduğundan emin değilseniz sohbeti terktmelisiniz.Bu görüntülü olan için geçerlidir.
-
Omegle ban hakkında detaylı bilgi almak için omegle ban kaldırma adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Yazılı sohbet sitemiz için ise yazılı chat adresiniziyaret edebilirsiniz.Arkadaşlar sitemizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>